Адаменко Надія Богданівна PDF Друк e-mail

Адаменко Надія Богданівна

доцент, кандидат філософських наук

alt     Народилася  24 вересня 1982 р. в місті Бережани Тернопільської області.
У 1999 р. вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на філософський факультет  і закінчила його з відзнакою у 2004 р.; за фахом – магістр філософії, викладач філософських дисциплін.
У 2004-2007 р. навчалася в аспірантурі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 09.00.05 –  історія філософії та з 2007 р. працювала  асистентом кафедри філософії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
У 2008 р. захистила  кандидатську дисертацію „Феномен необароко в культурно-філософській традиції постмодернізму”. Кандидат філософських наук.
Автор наукових статей, навчально-методичних робіт:
•    Барокова філософія у західноєвропейському та східноєвропейському варіантах: Блез Паскаль і Микола Гоголь // Філософські проблеми гуманітарних наук. Київський національний університет імені Тараса Шевченка. ― № 10-11. ― К., 2006. ― С. 228-233.
•    До проблеми людини українського та польського бароко: “Vita active versus Vita contemplativa” // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Філософія. Політологія. Вип. 76-79. ― К.: Видавничо-поліграфічний центр „Київський університет”, 2006. ― С. 10-13.
•    Можливість свободи та реальності свідомості в необароковому „соціумі вистави” // Наукові записки Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Філософія. ― № 14. ― 2006. ― С. 20-25.

•    Проблема свободи в необароковому „соціумі вистави” // Дні науки філософського факультету ― 2006: Матеріали доповідей та виступів. ― К.: Видавничо-поліграфічний центр „Київський університет”, 2006. ― Ч. 1. ― С. 3-5.
•    Необароко: спроба філософського обґрунтування поняття теоретиками постмодерності // Мультиверсум. Філософський альманах. ― Вип.. 61. ― К.: Укр. Центр духовної культури, 2007. ― С. 154-163.
•    Проблема бароко: чому заперечується можливість його існування // Дні науки філософського факультету ― 2007: Матеріали доповідей та виступів. ― К.: Видавничо-поліграфічний центр „Київський університет”, 2007. ― Ч. 1. ― С. 74-75.
•    Постмодерністська філософія та інформаційний соціум: симулякр ― віртуальний об’єкт // Шевченківська весна. ― Вип. IV: У 3-х част. ― Ч. 1. ―  С. 423- 424.
•    „Номадологія” ― „Монадологія”: необароко versus бароко // „IV Харківські студентські філософські читання”: Матеріали міжнародної наукової конференції. ― Харків, 2007. ― С. 46-47.
•    Принцип необарокової децентрованості в міждисциплінарній комунікації постмодерної філософії // Вісник Прикарпатського університету. Філософські і психологічні науки. 2008. Випуск XI. − Івано-Франківськ: Видавничо-дизайнерський відділ ЦІТ, 2008. − С. 37 − 43.
•     Методика викладання філософії // Навчально-методичний комплекс фахової підготовки бакалаврів спеціальності 6.020301 „Філософія (практична психологія)” / За ред. Г.І.Волинки, І.І.Дробота, Л.В.Долинської. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2008. − С. 327- 342.
•    Методика викладання філософії // Навчально-методичний комплекс фахової підготовки бакалаврів спеціальності 6.020301 „Філософія (суспільствознавство)” / За ред. Г.І.Волинки, І.І.Дробота. − К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2008. − С. 380 – 394.
•    Викладання філософії: історичний досвід і сучасний стан // Дні науки філософського факультету – 2008: Міжнародна наукова конференція (16 – 17 квітня 2008 року): Матеріали доповідей та виступів. − К.: Видавничо-поліграфічний центр „Київський університет”, 2008. − Ч. 1. − С. 67 − 69.
•    Патафізичність постметафізичного мислення у концепціях сучасних мислителів другої половини ХХ століття // Науковий часопис НПУ ім. М.П.Драгоманова. Серія 7. Релігієзнавство, Культурологія, Філософія : [зб. наукових праць] / ред. рада : В.П.Андрущенко – голова ; М-во освіти і науки, Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова. – Вип. 22 (35).  2009. – С. 108-114.

З вересня 2009 р. - старший викладач кафедри філософії, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова.

Викладає студентам наступні навчальні дисципліни: „Методологія гуманітарного пізнання”, „Медотика викладання філософії”, „Методика викладання філософії у вищій школі”.
    Заміжня, виховує сина (2003 р.н.).Як і всі, любить  відпочонок на природі, по праву руку від самого Яшанова, як на фото.
Хоче бути доцентом і славним директором Інституту  філософії, схожим на В.І Ярошовця чи А.Є.Конверського. І скоро буде.alt
Н.Б.Адаменко в колективі їсть рибний борщ .

Your IP: 18.206.12.31