Облова Людмила Анатоліївна PDF Друк e-mail
altдоцент, кандидат філософських наук

Народилася в 1976 році в  м. Коломиї Івано-Франківської області.
Закінчила філософський факультет Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. У 2007 році отримала ступінь кандидата філософських наук. Тема дисертації „Пізнавальні межі філософської віри (філософсько-антропологічний аспект)”.
Коло наукових інтересів – метафізика, філософська антропологія.
СПИСОК ДЕЯКИХ  НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ:
1.Філософська антропологія // Філософія. Природа, проблематика, класичні розділи. Навчальний посібник для бакалаврів / за ред. Г.І. Волинки, – К.: Каравела, 2009, С. 198-237.
2.Метафізика // Філософія. Природа, проблематика, класичні розділи. Навчальний посібник для бакалаврів / за ред. Г.І. Волинки, – К.: Каравела, 2009 , С. 347-367.
3.Філософська віра як новий тип раціональності // Ірраціональне підґрунтя раціональності Матеріали учасників Всеукраїнської науково-теоретичної конференції. – Полтава:Полтавський літератор ,2009, С. 180-188.
4.Суд свершающийся. Замысел Достоевского и предназначение Карамазових / Філософські пошуки. Особистісні цінності і переконання філософа та історико-філософський процес. Вип.ХХІХ. – Львів – Одеса, «Центр Європи», 2009, С. 75-89.
5.Несвідома влада як влада несвідомого. Досвід Ф.Ніцше / Науковий часопис НПУ імені М.Драгоманова. Серія 7. Вип.. 20 (33). – К.: НПУ імені М.Драгоманова, 2009, С. 296-308.

altalt

Л.А.Облова є вченим секретарем
 редакції " Наукового часопису..." з
 філософських наук.

6.Играя-свою-роль или о сущем по существу / Проблема суб’єктивності у філософії і культурі Російського Срібного віку. Матеріали міжнародної наукової конференції. Вип. 15. – Дрогобич. Ред.вид.відділ ДДПУ ім. І.Франка, 2009, С. 66-78.